Hier werben

Tecnoma Laser 3240 Самоходный опрыскиватель

№ QF: 5478219  / Внутренний №: 37881
цена по запросу
Машины-
Местонахождение
с.Стрижавка
UA- Вінниця
Показать номер телефона

Дополнительная информация
Продавец gewerblich
Вид машины Самоходный опрыскиватель
Производитель Tecnoma
Модель Laser 3240

Описание
В наявності є різні моделі з різним об'ємом баку та довжиною штанги !
1. На обприскувачі встановлений надійний та економічний двигун DEUTZ, потужністю 217 к.с.. з двома японськими ергономічними насосами, які не потребують великої потужності двигуна! Дані насоси керують навантаженням на двигун, а це економія палива та розвантаження двигуна!!!
2. Пневматична підвіска AXAIR забезпечує захищеність усіх вузлів обприскувача від струсів, які неминучі під час руху по не рівній поверхні з високою швидкістю.
3. Шарнірне з'єднання задньої вісі та шасі дозволяє уникнути вертикальних коливань обприскувача
4. Можливість механічно регулювати ширину колії для обробітку усіх типів культур
5. Всі чотири колеса обприскувача є керованими, завдяки чому можна здійснювати поворот двома або чотирма колесами, крабовий хід та коректування сповзування задніх коліс на схилах.
6. Мембранно-поршневий насос, продуктивністю 300 л/хв. гарантує стабільний потік при зміні обсягу рідини, що подається. На відміну від відцентрового насосу забирає на 20 к.с. МЕНШЕ від потужності двигуна обприскувача. Посилені мембрани насоса, що збільшує термін їх експлуатації.
7. Легкий, компактний і дуже міцний основний бак з поліетилену високої щільності, має гладкі внутрішні стінки, в наслідок чого не утворюється відкладень на стінках та полегшується промивка.
8. Великий об'єм промивочного баку 440 л
9. Електронний покажчик рівня рідини в баку знаходиться в кабіні
10. Бачок для введення хімікатів має пристрій для промивки каністр, який забезпечує мінімальне утворення піни в баку та піднімається за допомогою гідравліки
11. Зручний блок керування за допомогою двох багатопозиційних кранів.
12. Велика, зручна панорамна і герметична кабіна з ергономічним розташуванням органів керування, має 4-й рівень захисту з вугільними фільтрами з підвищеним тиском для запобігання попадання парів в кабіну
13. Зручний доступ при обслуговуванні обприскувача
14. В базовій комплектації 4 промивочні форсунки в середині баку з економним використанням води та інжектори для постійного перемішування рідини.
15. Три ступені фільтрації рідини
16. Обприскувач комплектується утримувачем на 5 форсунок з 4 комплектами інжекторних форсунок, в тому числі 2 проти вітру
17. Контроль обприскування за допомогою комп'ютера NOVATOP разом з системою DPAE забезпечують роботу обприскувача з постійною нормою витрати незалежно від швидкості руху
18. Автоматичне включення, або виключення певної секції обприскування на штанзі, щоб уникнути подвійного обприскування на одному місці або для виключення похибок.
19. Великий монітор I-TOP (в 2 рази більший від конкурентів)
20. Витратомір - знаходиться перед самою штангою і вимірює скільки рідини витрачається (краще ніж датчик тиску в системі).
21. Унікально малий залишок рідини після роботи - до 3 л.
 
Наші переваги:1. Надаємо гарантію на всю техніку від 1 року2. Доставляємо безкоштовно3. Вводимо в експлуатацію4. Сервісне обслуговування5. Запасні частиниПостійно діюча виставкова площадка у смт. Стрижавка, Вінницький р-н., Вінницька область Тел. 050-341-41-35 Богдан Михайлович

gegrüfter Anbieter
Связаться с продавцом
ARBON GROUP
с.Стрижавка
Показать номер телефона
Ja, ich akzeptiere die Datenschutzbestimmungen.
Поля, отмеченные символом «*», обязательны для заполнения.

Anzeige teilen

Калькулятор транспортировки


Fehrenkötter
www.dlv.de dlv Deutscher Landwirtschaftsverlag - Die Medienkompetenz für Land und Natur